Bosch Termoteknik

Bosch Termoteknik

  • Bosch kombi modelleri, doğalgaz tasarrufu ile ihtiyaçlarınızı maksimum düzeyde karşılarken, çevreyi korumanıza yardımcı olur. Avrupa'da Isıtma teknolojisinin lider markası olan Bosch Termoteknoloji, doğalgaz kombileri ile apartman dairelerine, müstakil evlere, çok katlı binalara, iş merkezlerine, otellere, hastanelere, spor salonlarına, AVM‘lere uygun geniş ürün yelpazesi ile verimli çözümler sunmaktadır.
  • Yaşam alanlarında ihtiyaç duyduğunuz ideal hava koşullarını yaratan Bosch klimalar, üstün performansları ve doğa dostu kullanım özellikleriyle hayata değer katan dokunuşlar yapıyor. Siz de hem bütçenizi hem enerji kaynakları koruyan bu teknolojilerle buluşabilir, konforlu ısıtma ve soğutma sistemlerine yaşamınızda yer açabilirsiniz. Sessiz çalışma prensibiyle sıcak ya da soğuk havayı temizleyerek ortama aktaran split klimalar ile farklı tiplerde iç ünitelere uyum sağlayan multi split klimalar, Bosch Termoteknoloji uzmanlığında geliştirilen Inverter teknolojisi ile buluştuğunda yaşam alanlarına konfordan çok daha fazlası geliyor
  • Bosch'un ısıtma ve kızgın su kazanı, 650 ile 38.000 kW arasındaki ısı ihtiyaçları için esnek biçimde kullanılabilir. Ürünlerin boyutlandırılması ve donanımı müşteriye özel biçimde çok çeşitli opsiyonlarla ve varyasyon olanaklarıyla gerçekleştirilir. Sonuç: Maksimum enerji verimliliği, kaynakların korunması ve en yüksek kullanılabilirlik. Bosch'un akıllı kumanda tekniği konforlu ve tam otomatik bir kazan işletimi sağlar.
  • Bosch buhar kazanları saatte 175 ila 55.000 kilogram güç aralığında proses ısısı üretir ve tüm uygulamalar için üniversal olarak kullanılabilir. Ürünlerin boyutlandırılması ve donanımı müşteriye özel biçimde çok çeşitli opsiyonlarla ve varyasyon olanaklarıyla gerçekleştirilir. Sonuç: Maksimum enerji verimliliği, kaynakların korunması ve en yüksek kullanılabilirlik. Bosch'un akıllı kumanda tekniği konforlu ve tam otomatik bir buhar kazanı işletimi sağlar.
  • Bosch VRF klimalar, oteller, hastaneler, villalar, yüksek binalar gibi farklı bina ve uygulama türleri için en uygun sistem çözümü sunar. VRF klima sistemleri, bireysel ve merkezi kontrolün avantajlarını sunar. Hatta bir bina yönetim sistemine bile bağlanabilir. 100'ü aşkın performans seviyesinde 26 farklı VRF iç ünite ile planlamacılar, mimarlar ve yatırımcılar her zaman en uygun ürüne sahiptir. Sistem seçim yazılımı sayesinde kaliteli tasarım sağlar ve doğru ürün seçimi için optimum çözüm sunar.